Vītas tauvas

Poliamīda 3-šķipsnu vītas tauvas

3st ropes nylon3-šķipsnu tauva ir izgatavota no 100% UV-stabilizēta augstas stiprības poliamīda. Īpašās piezīmes poliamīda tauvām ir to augstā izturība un izturība pret berzi, kā arī augstāka pārrāvuma slodze. Ideāls pagarinājums pārrāvuma slodzi: apmēram 40%. Tas padara to par labu amortizatoru. Poliamīda tauvas atraduši savus plašu izmantošanu jūras transportā, kravu apstrādē, zivsaimniecībā un celtniecībā (drošības tauvas drošības tīkliem).

Poliesteru 3-šķipsnu vītas tauvas

pes 3st cords3-šķipsnu tauvas izgatavota no 100% augstas stiprības poliestera un raksturo to izturību pret klimatiskiem apstākļiem, kā arī lielisku UV pretestībuTauvas ar augstu nodiluma izturību un ļoti augstu pārrāvuma slodziSalīdzinājumā ar poliamīdatauvāmpoliestera tauvas ir mīkstākas un elastīgākas mitrā stāvoklīPagarinājums pēc pārrāvuma slodzi ir aptuveni 20%.

Polipropilēna miltifilamenta 3-šķipsnu vītas tauvas

ppmulti 3st cords3-šķipsnu tauva ir izgatavota no 100% augstas stiprības polipropilēna multifilamenta. Tauva ar labu izturību pret ķīmiskajiem vielām un ar vidējo nodilumizturību. Gluda un mīksta peldošā tauva ir vieglāka nekā poliesters un poliamīds ar labu UV pretestību. Pagarinājums pēc pārrāvuma slodzi ir aptuveni 25%. Ekonomiska cena kopā ar plašu lietojumu padara tauvas ļoti pievilcīgas klientiem.

Polipropilēna 3-šķipsnu vītas tauvas

ppsplit 3st cords3-šķipsnu tauva ir izgatavota no 100% polipropilēna splitfilma. Tauva ar labu izturību pret ķīmiskajiem vielām un ar vidējo nodilumizturību. Gluda peldošā tauva ir vieglāka nekā poliesters un poliamīds ar labu UV pretestību. Pagarinājums pēc pārrāvuma slodzi ir aptuveni 25%. Ekonomiska cena kopā ar plašu lietojumu padara tauvas ļoti pievilcīgas klientiem.