Pītas virves

Poliamīda 48-šķipsnu pītas virves ar serdi

48 cords48-šķipsnu virve ir izgatavota no 100% UV-stabilizēts augstas stiprības poliamīda. Īpašās iezīmes virvēm ir to augstā izturība un izturība pret berzi, kā arī augstākās pārrāvuma slodze. Ideāls pagarinājums pārrāvuma slodzi: apmēram 35%. Tas padara to par labu amortizatoru. Poliamīda virves atraduši savu plaši lietošanu jūras transportā, kravu apstrāde, zivsaimniecībā, hobijā un būvniecībā, kā papild virves.

Poliamīda 8-šķipsnu pītas virves bez un ar serdi

nylon cords8-šķipsnu virve ir izgatavota no 100% UV-stabilizēts augstas stiprības poliamīda. Īpašās iezīmes virvēm ir to augstā izturība un izturība pret berzi, kā arī augstākās pārrāvuma slodze. Ideāls pagarinājums pārrāvuma slodzi: apmēram 35%. Tas padara to par labu amortizatoru. Poliamīda virves atraduši savu plaši lietošanu jūras transportā, kravu apstrāde, zivsaimniecībā, hobijā un būvniecībā, kā papildu virves.

Poliamīda 16-šķipsnu pītas virves bez un ar serdi

nylon 16 cords16-šķipsnu virve ir izgatavota no 100% UV-stabilizēts augstas stiprības poliamīda. Īpašās iezīmes virvēm ir to augstā izturība un izturība pret berzi, kā arī augstākās pārrāvuma slodze. Ideāls pagarinājums pārrāvuma slodzi: apmēram 35%. Tas padara to par labu amortizatoru. Poliamīda virves atraduši savu plaši lietošanu jūras transportā, kravu apstrāde, zivsaimniecībā, hobijā un būvniecībā, kā papild virves.

Poliamīda 16-šķipsnu pītas virves bez serdeņa zvejas tīklu veidotājiem

16-šķipsnu virves bez serdeņa ir izgatavotie no 100% UV-stabilizēta augstas stiprības poliamīda speciāli tiklu veidotājiem. Īpašās piezīmes poliamīda virvēm ir to augstā izturība un izturība pret berzi, kā arī augstākās pārrāvuma slodzes. Ideāls pagarinājums pārrāvuma slodzi: apmēram 40%. Virves atraduši savu standarta piemērošanu zvejas tīkli ražošanā. 

Poliamīda 24-šķipsnu pītas virves ar serdi

nylon 24 cords24-šķipsnu virve ir izgatavota no 100% UV-stabilizēts augstas stiprības poliamīda. Īpašās iezīmes virvēm ir to augstā izturība un izturība pret berzi, kā arī augstākās pārrāvuma slodze. Ideāls pagarinājums pārrāvuma slodzi: apmēram 35%. Tas padara to par labu amortizatoru. Poliamīda virves atraduši savu plaši lietošanu jūras transportā, kravu apstrāde, zivsaimniecībā, hobijā un būvniecībā, kā papildu virves.