Produkcija

Poliamīda 3-šķipsnu vītas tauvas

3st ropes nylon3-šķipsnu tauva ir izgatavota no 100% UV-stabilizēta augstas stiprības poliamīda. Īpašās piezīmes poliamīda tauvām ir to augstā izturība un izturība pret berzi, kā arī augstāka pārrāvuma slodze. Ideāls pagarinājums pārrāvuma slodzi: apmēram 40%. Tas padara to par labu amortizatoru. Poliamīda tauvas atraduši savus plašu izmantošanu jūras transportā, kravu apstrādē, zivsaimniecībā un celtniecībā (drošības tauvas drošības tīkliem).

Polipropilēna 3-šķipsnu vītas tauvas

ppsplit 3st cords3-šķipsnu tauva ir izgatavota no 100% polipropilēna splitfilma. Tauva ar labu izturību pret ķīmiskajiem vielām un ar vidējo nodilumizturību. Gluda peldošā tauva ir vieglāka nekā poliesters un poliamīds ar labu UV pretestību. Pagarinājums pēc pārrāvuma slodzi ir aptuveni 25%. Ekonomiska cena kopā ar plašu lietojumu padara tauvas ļoti pievilcīgas klientiem. 

 

Poliamīda 16-šķipsnu pītas virves bez serdeņa zvejas tīklu veidotājiem

16-šķipsnu virves bez serdeņa ir izgatavotie no 100% UV-stabilizēta augstas stiprības poliamīda speciāli tiklu veidotājiem. Īpašās piezīmes poliamīda virvēm ir to augstā izturība un izturība pret berzi, kā arī augstākās pārrāvuma slodzes. Ideāls pagarinājums pārrāvuma slodzi: apmēram 40%. Virves atraduši savu standarta piemērošanu zvejas tīkli ražošanā. 

 

Poliamīda 16-šķipsnu pītas virves bez un ar serdi

nylon 16 cords16-šķipsnu virve ir izgatavota no 100% UV-stabilizēts augstas stiprības poliamīda. Īpašās iezīmes virvēm ir to augstā izturība un izturība pret berzi, kā arī augstākās pārrāvuma slodze. Ideāls pagarinājums pārrāvuma slodzi: apmēram 35%. Tas padara to par labu amortizatoru. Poliamīda virves atraduši savu plaši lietošanu jūras transportā, kravu apstrāde, zivsaimniecībā, hobijā un būvniecībā, kā papild virves.

 

Poliamīda 48-šķipsnu pītas virves ar serdi

48 cords48-šķipsnu virve ir izgatavota no 100% UV-stabilizēts augstas stiprības poliamīda. Īpašās iezīmes virvēm ir to augstā izturība un izturība pret berzi, kā arī augstākās pārrāvuma slodze. Ideāls pagarinājums pārrāvuma slodzi: apmēram 35%. Tas padara to par labu amortizatoru. Poliamīda virves atraduši savu plaši lietošanu jūras transportā, kravu apstrāde, zivsaimniecībā, hobijā un būvniecībā, kā papild virves.

 

Lapa 1 no 5