Rūpnieciskie diegi

gDiegi ir izgatavoti no 100% UV-stabilizētas augstas stiprības poliamīda, poliestera vai polipropilēna. Diegi ir augstas stiprības un ar labu nodilumizturību. Rūpnieciskie diegi atraduši to plašu izmantošanu celtniecībā kā ķieģeļu līnija, zvejniecībā kā tinumu diegi, dārzkopībā un hobijā kā papild materiāls. Diegi ir ļoti mīksti un elastīgi, kas ļauj to viegli izmantot.
Izmērs: 1mm līdz 1,5 mm 

Startera virve

ssap16-šķipsnu pīta virve izgatavota no poliestera ar saspringto piķi, lai iegūtu stingru un stabilu formu. Speciāla forma apliecina ārkārtas izturību pret noberšanos. Virves var izmantot kā ieraugu virvi laivu motoriem. Viņa ir ļoti izturīga ar labu UV pretestību. Nav peldoša. Pagarinājums pēc pārrāvuma slodzi: apmēram 20%.

Notāra aukla

smgSpēcīgie 1mm biezie kokvilnas diegi, dokumentu izšūšanai. Daudz krāsas.

Slēpotāju pacēlāju virve

ssa24-šķipsnu pīta virve ar serdi ir izgatavota no poliestera un poliamīda augstas stiprības ar saspringto piķi, lai iegūtu stingru un stabilu formu, kas paliek vienmēr "apaļa". Speciāla forma apliecina ārkārtas izturību pret noberšanos. Virves tiek izmantoti slēpošanas pacēlājiem pie sniega parku un kalnos.